Kom i kontakt med oss

Välkommen att kontakta oss om våra golv!

STIGMA of Sweden
Älvshult 124
SE-311 63 Älvsered

Ordermottagning:

+46 (0) 325 189 70

Administration:
info@stigma.se

Försäljning:
order@stigma.se

Fakturafrågor:
ekonomi@stigma.se

14 + 5 =

Jag godkänner användningen av mina uppgifter som skickas. Läs mer

stigma of sweden |

Kontaktpersoner

VD/Marknadschef
Försäljning Skandinavien
Besim Shulemaja

+46 (0)722 078 770
besim@stigma.se

Johan Lindhe

KAM-säljare
Johan Lindhe

+46 (0)72 342 61 13
johan@stigma.se

Verkaufsleiter/ Prokurist Tyskland
Marko Rados

+49 (0)179 130 58 91
+49 (0)40 210 504 80
marko@stigma.se 

Ordermottagare
Johanna Karlsson

+46 (0)325 189 70
johanna@stigma.se

Ekonomi/Administration
Pernilla Lindgren

+46 (0)325 189 72
+46 (0)705 474 779
pernilla@stigma.se

Produktionschef
Kent Svensson

+46 (0)723 428 825
kent@stigma.se

Innesäljare/Administration

+46 (0)325 189 70
+46 (0)
info@stigma.se

Translate »